Apie mus

STAKI - medinių grindų gamintojas, kuris jau daugiau nei 20 metų džiugina savo klientus plačiu ąžuolinių grindų asortimentu, aukšta gaminių kokybe ir maloniu klientų aptarnavimu. Stengiamės, kad mūsų klientus pasiektų tik kokybiškos grindys.

Ąžuolo masyvo grindinės lentos, dvisluoksnės parketlentės, TOP-LAG grindys yra pagrindiniai mūsų gaminiai. Galime pasiūlyti įvairių pločių ąžuolo parketlenčių šildomoms grindims. Klientams, ieškantiems išskirtinių grindų, siūlome rinktis TOP-LAG grindis. Šios grindinės lentos yra pagamintos išskirtinai tik iš ąžuolo medienos, specialiai yra skirtos šildomoms grindims.

Labai džiaugiamės šiuo gaminiu, kurio išradimui buvo skirta net keletas darbo metų, kurį jau spėjo įvertinti ne viena Europos šalis.

Pirkėjų patogumui siūlome rinktis įvairiai apdirbtų ąžuolinių grindų: lakuotų, alyvuotų, dūmintų, šukuotų, sendintų.

STAKI bendradarbiauja su interjero dizaineriais, kurie mus konsultuoja dėl naujausių interjero tendencijų, todėl kasmet galime savo klientams pristatyti po naują spalvų kolekciją, iš kurios jūs tikrai išsirinksite savo svajonių grindis.

STAKI ąžuolinės grindys yra eksportuojamos į Belgiją, Suomiją, Vokietiją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją, Švediją, Italiją, Estiją, Latviją ir daugelį kitų pasaulio šalių.

STAKI prekinį ženklą pamatysite daugelyje tarptautinių parodų: Domotex, Hytte, NordBygg, Euro Parket, Bau. Taip pat dažnai dalyvaujame interjero ir statybinių prekių parodose, rengiamose Lietuvoje.

STAKI vertybės

Misija - kad mūsų klientą pasiektų tik kokybiškos ąžuolinės grindys. Geri kliento atsiliepimai - tai mūsų didžiausia vertybė.

Vizija - tapti vienu iš lyderiaujančiu ąžuolinių grindų gamintoju ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti klientui išsirinkti savo svajonių grindis.

STAKI parama

STAKI rėmimo veiklos tikslas yra tapti visuomenės dalimi, skatinti socialinę atsakomybę ir prisidėti prie gerovės augimo. Prisidedame prie projektų, kurie didina STAKI prekės ženklo žinomumą, gerina įvaizdį. Norime prisidėti sprendžiant visuomenei aktualius klausimus.

Pirmumą teikiame Lietuvos vaikų ugdymo įstaigoms, socialiniams ar labdaros projektams, sporto renginiams. Neremiame politinių partijų ar politinių veiklų, individualių asmenų veiklos ir kitų sričių, su kuriomis nesutampa mūsų įmonės tikslai.

Šiuo metu mūsų įmonė didžiausią paramą skiria STAKI vardo plento dviratininkų komandai, kuri anksčiau vadinosi "Litubel Staki Parket". Prie kurios šiais metais prisidėjo ir Užusalių kaimo pagrindinės mokyklos mokiniai.

Mūsų siekis paremti ir ugdyti jaunąją kartą, didinti kaimo vaikų užimtumą, skatinti norą siekti užsibrėžto tikslo, asmeninio tobulėjimo.

Taip pat remiame ir pirmąją Lietuvoje profesionalią dviračių sporto komandą „Staki Technorama“. Komanda ruošiasi dalyvauti Tarptautinėse dviračių sporto federacijos rengiamose varžybose ir pretenduoti į reitingo taškus, svarbius kovoje dėl kelialapių į pasaulio čempionatus ar olimpines žaidynes. 

 

Esame visiems dėkingi, kurie įvertino mūsų paramą ir norą padėti. Džiaugiamės, kad galime prisidėti.

 


Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis

Mūsų specialistai Jums net tik pademonstruos gaminius, suteiks galimybę juos apžiūrėti, bet ir įvertins Jūsų namų sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų grindų rūšių ir patars, kokias grindis būtų tikslingiausia pasirinkti.

+370 614 80016 / +370 37 541303

kaunas@staki.lt, info@staki.lt

Rekvizitai

Staki oak floor
UAB ''Plankmara''
Gamyklos adresas:
Taikos g.78, Užusalių k., Jonavos raj., LT-55333 Lietuva
Telefonas: +370 614 80016 / +370 37 541303
El. paštas: kaunas@staki.lt, info@staki.lt

Darbo laikas

Sandėlis: 8:30-16:00 h I-V,
11:00-11:30 h pietų pertrauka 

Pardavimų skyrius:  8:30-17:00 h  I-V,
12:00-13:00 h pietų pertrauka 

Prašome iš anksto suderinti vizito
laiką telefonu: +370 614 80016

Mūsų gaminius galite įsigyti: