Medinių grindų gamyba

Grindinės lentos, ąžuolinis parketas, dvisluoksnės parketlentės, ekologiškos grindys – TOP-LAG yra pagrindiniai STAKI gaminiai. Ilgametė grindų gamybos patirtis yra sudėta į visus STAKI gaminius. Ąžuolinės grindų dangos yra geriausias jūsų pasirinkimas ir ilgaamžė investicija į jūsų būstą.

Geriausi interjero dizaineriai konsultuoja STAKI kuriant naujausias grindų spalvas, iš kurių jūs tikrai išsirinksite savo svajonių grindis. Gaminame platų alyvuotų grindų asortimentą, nuo klasikinių spalvų iki išskirtinių atspalvių, kurie padės sukurti išskirtinį namų interjerą bei stilių. Kad klientams būtų lengviau išsirinkti grindis ir jas priderinti prie savo namų interjero, suteikiame nemokamus grindų pavyzdžius.

Pagrindinis mūsų siekis - aukšta grindų kokybė ir malonus klientų aptarnavimas. Stengiamės, kad mūsų klientus pasiektų tik kokybiškos grindys ir sutartu laiku.

Gera parketo kaina yra garantuota! Iš plataus grindų asortimento pirkėjas galės išsirinkti grindis pagal matmenis, rūšį, apdailą bei apdirbimo būdus: lakuotas, alyvuotas, dūmintas, šukuotas ar net sendintas grindis. Būtinai pritaikysime nuolaidą, bei patarsime, kur galite sutaupyti.

Grindų pristatymas Lietuvoje bei užsienyje! Kliento patogumui galime suorganizuoti grindų pristatymą tiesiai iš gamyklos į kliento namus.

Patyrę specialistai patars ir pakonsultuos, kaip tinkamai prižiūrėti ir atnaujinti natūralaus medžio grindis, kad jos visada atrodytų kaip naujos. Bei pasiūlysime kvalifikuotus ir ilgametę patirtį turinčius grindų instaliavimo meistrus.

Kad pirkėjui nereiktų vargti, pas mus galite įsigyti profesonalių klijų grindų montavimui, apsauginės alyvos bei grindjuosčių. STAKI dirba tik su kokybiškomis, visame pasaulyje pripažintomis, natūraliomis alyvomis, tokiomis kaip „SAICOS“, „RUBIO MONOCOAT“, „OVERMAT“ ir kitos.

STAKI grindis galite jų įsigyti įvairiuose prekybos taškuose. Ąžuolinės grindys yra eksportuojamos į Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Belgiją, Suomiją, Vokietiją, Norvegiją, Švediją, Italiją, Ispaniją, Estiją, Latviją ir daugelį kitų pasaulio šalių.

STAKI vertybės

Misija - kad mūsų klientą pasiektų tik kokybiškos ąžuolinės grindys. Geri kliento atsiliepimai - tai mūsų didžiausia vertybė.

Vizija - tapti vienu iš lyderiaujančiu ąžuolinių grindų gamintoju ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti klientui išsirinkti savo svajonių grindis.

STAKI parama

STAKI rėmimo veiklos tikslas yra tapti visuomenės dalimi, skatinti socialinę atsakomybę ir prisidėti prie gerovės augimo. Prisidedame prie projektų, kurie didina STAKI prekės ženklo žinomumą, gerina įvaizdį. Norime prisidėti sprendžiant visuomenei aktualius klausimus.

Pirmumą teikiame Lietuvos vaikų ugdymo įstaigoms, socialiniams ar labdaros projektams, sporto renginiams. Neremiame politinių partijų ar politinių veiklų, individualių asmenų veiklos ir kitų sričių, su kuriomis nesutampa mūsų įmonės tikslai.

Šiuo metu mūsų įmonė didžiausią paramą skiria STAKI vardo plento dviratininkų komandai, kuri anksčiau vadinosi "Litubel Staki Parket". Prie kurios šiais metais prisidėjo ir Užusalių kaimo pagrindinės mokyklos mokiniai.

Mūsų siekis paremti ir ugdyti jaunąją kartą, didinti kaimo vaikų užimtumą, skatinti norą siekti užsibrėžto tikslo, asmeninio tobulėjimo.

Taip pat remiame ir pirmąją Lietuvoje profesionalią dviračių sporto komandą „Staki Technorama“. Komanda ruošiasi dalyvauti Tarptautinėse dviračių sporto federacijos rengiamose varžybose ir pretenduoti į reitingo taškus, svarbius kovoje dėl kelialapių į pasaulio čempionatus ar olimpines žaidynes. 

 

Esame visiems dėkingi, kurie įvertino mūsų paramą ir norą padėti. Džiaugiamės, kad galime prisidėti.

 


Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis

Mūsų specialistai Jums net tik pademonstruos gaminius, suteiks galimybę juos apžiūrėti, bet ir įvertins Jūsų namų sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų grindų rūšių ir patars, kokias grindis būtų tikslingiausia pasirinkti.

+370 37 541303

info@staki.lt

Rekvizitai

"Staki oak floor" gamyklos adresas:
UAB ''Plankmara''
Taikos g.78, Užusalių k.,
Jonavos raj., LT-55333 Lietuva
Telefonas: +370 37 541303
El. paštas: info@staki.lt

 

Mūsų gaminius galite įsigyti: