Grindų katalogas

Grindų dangos STAKI yra pagamintos Jums. Medinės grindys ne tik padidins būsto vertę, jos gyvens kartu su jumis, atiduodamos savo šilumą ir gerą energiją, priartins jus arčiau gamtos.

STAKI siūlo platų grindinių dangų pasirinkimą – ąžuolo masyvas, grindinės lentos, dvisluoksnės parketlentės, klijuoto ąžuolo grindys TOP-LAG, grindjuostės. Ąžuolinės parketlentės ir TOP-LAG grindys tinka šildomoms grindims, nes jų šilumos pralaidumo koeficientas neviršija 15 W/(mK).

Galite rinktis siauras, plačias, šakotas ar visai be šakes grindlentes. Grindys gali būti jau su gamykline apdaila - dengtos laku arba alyva, šukuotos, dūmintos, sendintos.
STAKI grindų apdailai yra naudojamos tik labai aukštos kokybės alyvas, žymiausių gamintojų – SAICOS, RUBIO MONOCOUT, OVERMAT, pagamintos iš natūralių augalinių žaliavų, be lakiųjų organinių tirpiklių, nekenkiančios aplinkai, turinčios atsparumo sertifikatus.

STAKI medinės grindys yra pagamintos iš kruopščiai atrinktos žaliavos, gamybos procese yra vykdoma griežta kokybės kontrolė. STAKI grindys gali būti montuojamos gyvenamosiose ir komercinėse patalpose. Grindims yra suteikiama garantiją.

Kviečiame parsisiųsti naujausių grindų katalogą ir išsirinkti savo svajonių grindis. 

PARSISIŲSTI Produktų katalogą


Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis

Mūsų specialistai Jums net tik pademonstruos gaminius, suteiks galimybę juos apžiūrėti, bet ir įvertins Jūsų namų sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų grindų rūšių ir patars, kokias grindis būtų tikslingiausia pasirinkti.

+370 37 541303

info@staki.lt

Rekvizitai

"Staki oak floor" gamyklos adresas:
UAB ''Plankmara''
Taikos g.78, Užusalių k.,
Jonavos raj., LT-55333 Lietuva
Telefonas: +370 37 541303
El. paštas: info@staki.lt

 

Mūsų gaminius galite įsigyti: