Alyvuotų grindų priežiūra

Medinės grindys yra jautrios drėgmei. Pastovioji santykinė oro drėgmė turi būti 45-55 %, patalpose, kuriose yra suinstaliuotos ąžuolo masyvo grindinės lentos.
Santykinė oro drėgmė patalpose, kuriose suinstaliuotos dvisluoksnės parketlentės, turi būti tarp 40-60 %;
Stebėkite, kad nebūtų didesnių kambario temperatūros svyravimų, palaikykite +18 ± 4 º C temperatūrą.
Dulkes ir šiukšles reiktų surinkti dulkių siurbliu, naudojant specialų antgalį medinėms grindims, kad nepažeistumėte jų paviršiaus, tik tada grindis galima valyti drėgnuoju būdu.
Medinį parketą reikia valyti vos drėgnu, minkštu skuduru, nenaudokite buityje naudojamų cheminių valiklių, kurių sudėtyje yra citrinos aliejaus, silicio ar amoniako, nes galite pažeisti grindų atsparumą arba padaryti žalą būsimam grindų atnaujinimui. Išsiliejus skysčiams ant medinių grindų, kuo skubiau juos pašalinkite, neleiskite įsigerti į medžio paviršių, nes toje vietoje gali atsirasti dėmė arba pasikeisti grindų spalva.
  Nenaudokite didelio kiekio vandens, plaudami medines grindis. Vandens perteklius susigers į grindis ir tai įtakos jų galimą deformaciją, gali atsirasti dėmių ant alyvuoto ar vaškuoto grindų paviršiaus.
  Alyvuotos ar lakuotos medinės grindys turi būti valomos naudojant specializuotas grindų valymo priemones, kurios ne tik išvalys purvą, bet ir apsaugos grindų paviršių, atnaujins jų atspalvį. Rekomenduojame „Saicos Wash care“ grindų valiklį.
  Medinių grindų paviršių padengkite poliruokliu ar specialia vaškavimo priemone (rekomenduojame „Saicos wax care“), kurios apsaugo grindų paviršių nuo smulkių mechaninių pažeidimų bei drėgmės. Ypač žiemos sezono metu.
  Prie įėjimo iš lauko turi būti patiestas kilimėlis, apsaugantis medines grindis nuo iš lauko patenkančio purvo ir drėgmės. Kilimėlis turi būti reguliariai valomas.
  Prie baldų kojų turi būti pritvirtinti specialūs veltinio padukai, kad stumdomi baldai nebraižytų grindų paviršiaus. Po kėdėmis su ratukais turi būti patiestas apsauginis kilimėlis, jų judėjimo plote, kad ratukai nepažeistų grindų apdailos.
Nepamirškite nukarpyti augintiniams nagų, kad nepažeistų medinių grindų paviršiaus. Nuvalykite jų letenas, grįžę iš lauko, kad purvas nesusigertų į grindis ir neliktų nepageidaujamų dėmių.
Saulės šviesa ir UV spinduliai įtakoja medienos oksidacijos procesą - mediena sensta, keičia spalvą. Grindų apsaugai pakabinkite užuolaidas ar patieskite kilimą grindų plote, kur daugiausiai patenka tiesioginių saulės spindulių. Patariame, laikui bėgant pakeisti kilimų ir baldų vietas, kad medinių grindų paviršiaus spalva devėtųsi vienodai.

Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis

Mūsų specialistai Jums net tik pademonstruos gaminius, suteiks galimybę juos apžiūrėti, bet ir įvertins Jūsų namų sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų grindų rūšių ir patars, kokias grindis būtų tikslingiausia pasirinkti.

+370 37 541303

info@staki.lt

Rekvizitai

"Staki oak floor" gamyklos adresas:
UAB ''Plankmara''
Taikos g.78, Užusalių k.,
Jonavos raj., LT-55333 Lietuva
Telefonas: +370 37 541303
El. paštas: info@staki.lt

 

Mūsų gaminius galite įsigyti: