STAKI grindų garantija

STAKI ąžuolinių grindų gamintojas suteikia garantiją grindims (instaliavimo medžiagoms ir instaliavimo darbams garantija nesuteikiama), pagal žemiau pateiktas sąlygas. Prieš pradedant instaliuoti grindis, labai svarbu, kad perskaitytumėte ir suprastumėte žemiau pateiktą informaciją, nes tai gali įtakoti prekėms taikomas garantijos sąlygas.

Ką apima grindų garantija ir kiek laiko ji galioja?

STAKI garantuoja, kad visos standartinių rūšių: Select, Select-Natur, Natur, Rustic A/B masyvo grindinės lentos, inžinierinės parketlentės ir dvisluoksnės TOP-LAG grindys yra pagamintos tinkamomis sąlygomis, yra be defektų, atitinka gamintojo rūšingumą ir išmatavimus. Grindims suteikiama penkerių metų garantija, jas eksploatuojant gyvenamosiose patalpose arba trejų metų – komercinėse patalpose, nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos.

Garantuojame Pirkėjui, kad STAKI inžinierinės grindys neatsisluoksniuos visą jų garantinį laikotarpį, jeigu jos bus eksploatuojamos pagal gamintojo instrukcijas, kurios yra pateiktos tinklalapyje, skyrelyje GRINDŲ PRIEŽIŪRA.

Jeigu atsiras atsisluoksniavusių parketlenčių per jų garantinį laikotarpį, STAKI įsipareigoja šias parketlentes sutvarkyti arba pakeisti. Jeigu bus nuspręsta brokuotas lentas pakeisti naujomis, jos bus pakeistos į kokybiškas, tos pačios rūšies ir spalvos grindis, jeigu tai bus įmanoma pagal esamą gamintojo gaminių asortimentą. Jeigu STAKI negalės pasiūlyti identiškų grindų, klientui bus pateiktos tokios pat vertės grindys, arba grindys labai panašios išvaizdos.

Grindų garantija yra suteikiama tik pradiniam pirkėjui. STAKI grindų garantija nesuteikiama tretiesiams asmenims.

Mes garantuojame (pradiniam pirkėjui), kad STAKI grindys gali būti peršlifuojamos bent 1-3 kartus, žiūrėti, kaip nurodyta ant gaminio pakuotės, jeigu yra naudojamos profesionalios priemonės ir įrankiai, grindų atnaujinimo procesą atlieka kvalifikuotas darbininkas.

STAKI ąžuolinės grindys yra pagamintos pagal ES gamybos standartus, pagal kuriuos yra leidžiamos rūšingumo / gamybos defektų paklaidos, kurios negali viršyti 3%. Leidžiamos medinių grindų defektų paklaidos pagal EN 14342:2013, LST EN 13226:2009, EN 13489:2002 standartus, pateikiamos gamintojo tinklalapyje, skyrelyje ĄŽUOLINIŲ GRINDŲ PRIEŽIŪRA IR PARKETO ATNAUJINIMAS.

STAKI grindys gali būti padengtos alyva arba laku – tai apsauginis medienos sluoksnis, kuris saugo medį nuo dėvėjimosi ir aplinkos poveikio. Šis apsauginis sluoksnis laikui bėgant dėvisi. Šios dangos nusidėvėjimui garantija negalioja.

Jūsų įsipareigojimai STAKI ąžuolinėms grindims

Prieš instaliuojant grindis montuotojas/savininkas turi patikrinti, ar grindys yra be defektų. Jeigu grindys su matomais defektais bus suinstaliuotos, jos netenka garantijos.

Atsiminkite, kad medinės grindys yra natūralus gaminys, kurio spalva, struktūra ir išvaizda gali natūraliai skirtis, kiekviena lenta nebus identiška. Mes negarantuojame, kad visos lentos bus vienodos išvaizdos, kad grindų spalva nesiskirs nuo pateikto pavyzdžio.

Dėmesio, jeigu jūs esate nepatenkintas gautomis grindimis, prašome susiekti su savo pardavėju – neinstaliuokite grindų! Visi nusiskundimai turi būti pateikti raštiškai per 3 kalendorines dienas, nuo sąskaitos išrašymo dienos. Visi nusiskundimai po nurodyto laikotarpio yra nepriimami. Grąžinant gaminius, turi būti grąžinamas visas kiekis su pilnu įpakavimu, o ne atskiromis lentomis.

Jūs, kaip STAKI ąžuolinių grindų pirkėjas, įsipareigojate laikytis visų grindų instaliavimo, priežiūros ir atnaujinimo reikalavimų, pateiktų gamintojo tinklalapyje, skyrelyje GRINDŲ PRIEŽIŪRA.

Jūs taip pat įsipareigojate suteikti galimybę STAKI ąžuolinių grindų gamintojui pašalinti atsiradusius defektus. Leisti įvertinti grindis, grindų suinstaliavimą, prieš atliekant bet kokius pataisymus, nes tai gali įtakoti grindų garantiją.

Jūs įsipareigojate pateikti pirkimo kvitą – sąskaitą faktūrą ir pasirašytą pirkimo-pardavimo sutartį, kurie įrodytų prekių įsigijimo faktą, pateikdami pretenziją gamintojui.

Galimas grunto, glaisto, dažalo, klijų, alyvos ar lako panaudojimas grindų rekonstravimo procese turi būti priimtinas, kaip normali procedūra.

Grindų montuotojo/savininko atsakomybė yra sukurti tinkamas sąlygas grindų instaliavimui ir jų eksploatavimui. STAKI rekomenduoja, kad visos medinės grindys būtų aklimatizuotos prieš instaliavimą. Aklimatizacijos procesas padeda medinėms grindims prisitaikyti prie natūralių patalpos sąlygų, kuriose jos bus sumontuotos. Kambario temperatūra turi būti 18 ± 4° C, santykinė oro drėgmė tarp 45-55% masyvo grindinėms lentoms, 40-60% parketlentėms ir 30-70% TOP-LAG grindims. Šios, aukščiau išvardintos sąlygos, turi būti sudarytos ne tik prieš grindų suinstaliavimo procesą, bet ir visą jų eksploatavimo laikotarpį. Nukrypimai nuo išvardintų parametrų gali įtakoti medinių grindų deformaciją, kuriai garantija nebus taikoma.

STAKI ąžuolinės grindys gali būti montuojamos tiesiogiai ant betoninio pagrindo, OSB plokštės ar faneros naudojant specialius klijus. Pagrindas turi būti lygus (3 mm nelygumas/2 m2), sausas ir apsaugotas nuo iš apačios kylančios drėgmės (panaudojant specialius hidroizoliacinius mišinius). Pagrindas negali būti kamštinis skydas, pūstas polietilenas ir kiti minkšti paviršiai. Betono drėgnumas negali viršyti 2% CM, šildomoms grindims – 1.8% CM, OSB ar faneros drėgnumas turi būti - 10-12%. 

Grindų montuotojas/savininkas atsako, kad grindys būtų sumontuotos ant tinkamo pagrindo. Grindų pagrindas turi būti lygus, sausas, tvirtas, nepažeistas, tinkamo storio, be jokių statybinių apnašų, tokių kaip klijai, cementas, purvas ar kita. STAKI nesuteikia grindims garantijos, jeigu jūsų grindų pagrindas yra netinkamas, jei naudojote netinkamus įrankius ir klijus.

Medinių grindų instaliavimui naudokite tik specialius, elastingus klijus. Grindinės lentos turi būti priklijuojamos prie pagrindo. Jeigu grindys bus klijuojamos prie šildomo pagrindo, pirmiausiai įsitikinkite, kad grindys yra tam tinkamos.

Prieš instaliuojant grindis ant šildomo pagrindo, reikia įsitikinti, kad šildymo lygis būtų vienodas visame grindų montavimo plote. Medinių grindų temperatūros svyravimo amplitudė turi būti nedidelė. Rekomenduojamas grindų temperatūros pasikeitimas yra ne didesnis kaip 2-4°C  per parą, tiek keliant ar mažinant grindų temperatūrą. Esant įjungtam šildymui, medinių grindų paviršiaus temperatūra niekada neturi viršyti +27°C.

Grindų priežiūra ir atnaujinimas

STAKI ąžuolinės grindys, kaip ir visos kitos grindys, laikui bėgant nusidėvi. Nusidėvėjimo lygis priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo ir šeimos dydžio. Laikantis kai kurių atsargumo priemonių, reguliariai valant, prižiūrint ir atnaujinant medines grindis, galėsite ilgai džiaugtis grindų grožiu. Toliau yra išdėstoma, kaip tinkamai reikia prižiūrėti STAKI ąžuolines grindis, kad neprarastumėte garantijos ir grindys jus džiugintų ilgus metus.

DĖMESIO: VISOS MEDINĖS GRINDYS LAIKUI BĖGANT KEIČIA SPALVĄ, TAI NATŪRALUS PROCESAS.

 1. Reguliariai šluokite ar siurbkite purvą ir dulkes nuo pat įsikėlimo, kadangi paviršiuje esantis purvas gali pažeisti grindų paviršių. Naudokite specialų dulkių siurblio antgalį medinių grindų priežiūrai. Nesiurbkite grindų su spragiliniu ar rotaciniu antgaliu, kuris gali stipriai pažeisti medinių grindų paviršių. Įsitikinkite, kad dulkių siurblio ratukai yra švarūs ir nepažeis grindų.
 2. Išsiliejusius skysčius pašalinkite kaip galima greičiau su minkštu skuduru.
 3. Niekada nevalykite labai šlapiu skuduru ar šluota medinių grindų, nenaudokite per daug vandens ar kitų tam neskirtų valymo priemonių. Nenaudokite valymo ar garų mašinų, nes tai gali pažeisti grindų paviršių, tokiu atveju garantija grindims bus netaikoma.
 4. Naudokite grindų gamintojo rekomenduojamas valymo ir priežiūros priemones. Prieš naudojant medinių grindų valiklius, pirmiausiai išluokite ar išsiurbkite grindis. Neleiskite valiklio pertekliui susigerti į grindų paviršių, tai gali pažeisti medienos tekstūrą ar grindų atspalvį.
 5. Nenaudokite muilo, turinčio sudėtyje aliejaus, skysčių, valymo pastų ir kitokių buityje naudojamų valiklių, kurių sudėtyje yra citrinos aliejaus, silicio ar amoniako, nes galite pažeisti grindų atsparumą arba padaryti žalą būsimam grindų atnaujinimui. Atsiradus tokiems pažeidimams, garantija grindims negalioja. 
 6. Nenaudokite dvikomponenčio valiklio su poliravimo skysčiu, kurio sudėtyje yra akrilo ar lako, tam kad atnaujintumėte grindų blizgesį – netinkamas tokių priemonių panaudojimas gali neduoti pageidaujamo rezultato. Naudodami tokias priemones priežiūrai prarasite garantiją.
 7. Nukirpkite savo augintiniams nagus, prižiūrėkite, kad jų letenos būtų švarios, kad purvas ir įvairios dėmės nepažeistų grindų paviršiaus.
 8. Priklijuokite prie baldų kojelių veltinio padukus, kurie apsaugos grindis nuo susibraižymo. Nepamirškite susidėvėjusių padukų pakeisti naujais.
 9. Niekada nestumkite sunkių baldų ar įrengimų per medines grindis, visada tam naudokite apsauginius padukus.
 10. Įsitikinkite, kad baldų ratukai yra švarus, nebraižo grindų paviršiaus, reguliariai juos valykite.
 11. Neavėkite aukštakulnių batelių su metaliniais kulniukais ar kitų batų grubiu padu, kurie galėtų pažeisti medinių grindų paviršių.
 12. Saulės šviesa ir UV spinduliai įtakoja medienos oksidacijos procesą - mediena sensta, keičia spalvą. Patariame, laikui bėgant pakeisti kilimų ir baldų vietas, kad paviršiaus spalva dėvėtųsi vienodai. Natūraliam medienos spalvos pakitimui garantija netaikoma.
 13. Patieskite apsauginius kilimėlius didelio pravaikštumo zonose (pvz.: laiptai, įėjimai į kambarius ir kt.), ypač jeigu jūsų šeima yra gausi arba turite naminių augintinių.
 14. Išlaikykite namuose tinkamą santykinę oro drėgmę, tarp 45-55% masyvo grindinėms lentoms, 40-60% parketlentėms ir 30-70% TOP-LAG grindims. Naudokite drėkintuvus šildymo sezono metu, tai padės išvengti grindlenčių susitraukimo dėl sumažėjusios drėgmės.

 Garantija netaikoma:

 1. Ši garantija nėra taikoma Rustic B, Antiek, Discolor, Kirvarpos rūšims, grindims su „Vintage“ apdaila ar kitoms grindims, kurios yra parduodamos kaip brokas ar likučiai. Visi kiti susitarimai, įsipareigojimai, kurie nukrypsta nuo garantinio aprašo, su STAKI prekybininkais ar atstovais, turi būti užfiksuoti raštiškai ir pasirašyti STAKI įgaliotų asmenų.
 2. Garantija masyvo grindinėms lentoms yra netaikoma, jeigu jos buvo suinstaliuotos ant šildomo pagrindo. STAKI inžinierinės parketlentės ir TOP-LAG grindys turi būti instaliuojamos griežtai pagal gamintojo reikalavimus.
 3. Garantija netaikoma, jeigu grindys yra netinkamai prižiūrimos, atnaujinamos, transportuojamos ar sandėliuojamos ne pagal gamintojo reikalavimus.
 4. STAKI negarantuoja, kad jūsų sumontuotų grindų spalva nesiskirs nuo pateikto pavyzdžio ar nuo grindų spalvos, pateiktos spausdintame kataloge.
 5. Sumažėjęs grindų blizgumas, įvairios žymės, įdrėskimai, įdaužimai, subraižymai, kurie atsirado dėl naminių augintinių ar jūsų pačių kaltės, nėra padengiami garantijos.
 6. Žalai, padarytai per aplaidumą, dėl avarijos, gaisro, netinkamo grindų eksploatavimo ar piktnaudžiavimo (pvz.: sunkių daiktų tempimas per medinių grindų paviršių).
 7. Atsiradusiam grindų girgždesiui, smėlio ar statybos šiukšlių pažeidimams.
 8. Žalai, padarytai baldų ratukais, pažeidimams, atsiradusiems naudojant netinkamą dulkių siurblio antgalį.
 9. Jeigu nebuvo pasirūpinta, kad baldų kojelės būtų padengtos apsauginiais padeliais, pagamintais iš nedažančio veltinio, kurie reguliariai turi būti keičiami.
 10. Jeigu masyvo grindys ar parketlentės buvo suinstaliuotos vonios kambaryje, TOP-LAG grindys sumontuotos iki pat vonios ar dušo.
 11. Produkto deformacija, kuri yra matoma tik tam tikru kampu, arba tik tam tikrame apšvietime, nėra laikomas defektu ir jam nėra taikoma garantija. Visi matomi defektai turi būti vertinami tik normaliomis sąlygomis, vertinant grindis dienos šviesoje.
 12. Garantija netaikoma natūralioms medienos charakteristikoms, tokioms kaip medienos spalvos pokyčiai, rievotumas, šakos, struktūros pokyčiai, normalūs spalvos skirtumai tarp gautų grindų spalvos.
 13. Natūraliems sezoniškumo požymiams – lentų susitraukimas ir išsiplėtimas - per didelės arba per mažos drėgmės įtaka.
 14. STAKI ąžuolinės grindys turi būti instaliuojamos griežtai pagal gamintojo reikalavimus. Jeigu grindys bus netinkamai suinstaliuotos, joms garantija netaikoma.

DĖMESIO: JŪS AR JŪSŲ GRINDŲ MONTUOTOJAS PRIVALOTE ĮVERTINTI GRINDŲ KOKYBĘ PRIEŠ JŲ SUMONTAVIMĄ. STAKI NEPRIIMA JOKIŲ NUSISKUNDIMŲ, NEDENGIAME JOKIŲ IŠLAIDŲ UŽ MEDŽIAGAS AR GRINDŲ MONTAVIMO KAŠTŲ, JEIGU SUINSTALIAVOTE GRINDIS SU MATOMAIS DEFEKTAIS.

Ką turėtumėte daryti, jeigu turite nusiskundimų?

Mes siekiame, kad mūsų kientai visada būtų patenkinti savo pirkiniu. Jeigu turite nusiskundimų dėl mūsų gaminių, pirmiausiai prašome kreiptis į savo tiesioginį pardavėją. Jeigu turite papildomų klausimų, prašom susisiekti šiais kontaktais: UAB „Plankmara“, Užusalių km., Jonavos raj., LT-55333 Lietuva, www.staki.lt, tel.: +370 37 541303, el.paštas: info@staki.lt.

PRAŠOME IŠSAUGOTI PIRKIMO KVITĄ-SĄSKAITĄ FAKTŪRĄ IR PASIRAŠYTĄ PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTĮ. KURIE YRA ĮRODYMAS, KAD JŪS ĮSIGYJOTE MŪSŲ PAGAMINTAS GRINDIS.

SVARBU: Pretenzijų išanalizavimas ir išsprendimas gali užtrukti iki 30 dienų, jeigu jos yra sprendžiamos tarpininkaujant ir mūsų prekybos atstovams, tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau.


Domina mūsų produktai, užpildykite užklausą

Susisiekite su mumis

Mūsų specialistai Jums net tik pademonstruos gaminius, suteiks galimybę juos apžiūrėti, bet ir įvertins Jūsų namų sąlygas, paaiškins skirtumus tarp skirtingų grindų rūšių ir patars, kokias grindis būtų tikslingiausia pasirinkti.

+370 37 541303

info@staki.lt

Rekvizitai

"Staki oak floor" gamyklos adresas:
UAB ''Plankmara''
Taikos g.78, Užusalių k.,
Jonavos raj., LT-55333 Lietuva
Telefonas: +370 37 541303
El. paštas: info@staki.lt

 

Mūsų gaminius galite įsigyti: