Apie mus

Image (18)-6c8ad0efb477e0bf3597cc693ce5ff9a.jpg

STAKI – kokybė iš kartos į kartą

„Staki“ – tai tris dešimtmečius veikianti ąžuolinių grindų gamykla, kurioje daugiausiai dėmesio skiriame kokybei, patirties ir naujų technologijų suderinimui bei tvarumui.

Gamindami grindis siekiame, kad  būtų išsaugotos unikalios ąžuolo savybės, o jūs būtumėte užtikrinti, kad jūsų grindys sukurtos tausojant aplinką ir ilgam. 

Esame šeimos įmonė ir siekiame pranokti standartus, teikdami ne tik prabangą bei stilių, bet ir nepriekaištingą kokybę. Mūsų grindų ir parketlenčių gamyba pagrįsta aukščiausios klasės moderniomis technologijomis, leidžiančiomis mums sukurti itin kokybiškas grindis su ypatinga rankų darbo šiluma.

Medinių grindų gamyba

Grindinės lentos, ąžuolinis parketas, dvisluoksnės parketlentės, ekologiškos grindys  yra pagrindiniai STAKI gaminiai. Ilgametė grindų gamybos patirtis yra sudėta į visus STAKI gaminius. Ąžuolinės grindų dangos yra geriausias jūsų pasirinkimas ir ilgaamžė investicija į jūsų būstą.

Ąžuolinių grindų paviršiaus apsaugojimui naudojame LED alyvą. Tai yra naujausia grindų technologija, pakeitusi UV spindulius. LED padengimas į aplinką neišmeta kenksmingų medžiagų, o medis tampa toks atsparus aplinkos poveikiui, kad nepasiduoda smulkiems įbrėžimams ir išlaiko atsparumą vandeniui net iki 6 valandų.

Geriausi interjero dizaineriai konsultuoja STAKI kuriant naujausias grindų spalvas, iš kurių lengva išsirinkti svajonių grindis. Gaminame platų alyvuotų grindų asortimentą, nuo klasikinių spalvų iki išskirtinių atspalvių, kurie padės sukurti išskirtinį namų interjerą bei stilių. Kad klientams būtų lengviau išsirinkti grindis ir jas priderinti prie savo namų interjero, suteikiame nemokamus grindų pavyzdžius.

Iš plataus grindų asortimento pirkėjas galės išsirinkti grindis pagal matmenis, rūšį, apdailą bei apdirbimo būdus: lakuotas, alyvuotas, dūmintas, šukuotas ar net sendintas grindis. Gaminame ne tik įprastų formatų parketlentes, bet ir „Chevron“ bei „Herringbone“ eglutės tipo parketą.

Dirbame tik su kruopščiai atrinkta, aukščiausios kokybės ąžuolo bei guobos mediena iš Europos. Mūsų patyrę meistrai apdirba medį nuo rąsto iki galutinio produkto ir gerbdami gamtą pasirūpina, kad gamybos proceso likučiai būtų tinkamai perdirbti.

Daugiau

STAKI pradžia

Nuo pat STAKI įkūrimo 1996 metais, siekėme pasiūlyti klientams tai, ką turime geriausio. Profesionalaus dviratininko karjerą baigęs Kęstutis Stakėnas kartu su partneriais medienos apdirbimo įmonę įkūrė nuo nulio ir greitai įžvelgė, kaip svarbu namams pasiūlyti pačios aukščiausios kokybės grindis, kurios džiugintų dešimtmečius.

Patirtis iš Europos

STAKI ąžuolo masyvo grindis greitai pamėgo Prancūzijos, Belgijos, Olandijos ir kitų Europos šalių gyventojai. Todėl 2011 metais gamykla pasipildė ir parketlenčių gamybos linija, kad natūraliu ąžuolu galėtų mėgautis ir šildomų grindų šeimininkai.

Ranko darbo parketlentės buvo greitai įvertintos dėl atsakingo požiūrio į kokybę pagal aukščiausius europinius standartus.

Antra karta

Šeimos įmonėje nuo 2019 metų prie vairo stojo antroji karta - STAKI ėmė vadovauti Justas Stakėnas. Tėvo įtvirtintą kokybės ir ilgaamžiškumo siekį jis papildė naujomis technologijomis, suderinančiomis geriausias ąžuolo savybes ir tausojančiomis aplinką. Taip pat įmonė praplėtė savo veiklos ribas - 2022 metais įsigijo lamelės gamyklą Ukrainoje, o grindų eksportas išsiplėtė ne tik Europoje, bet ir į Ameriką.

Dėmesys vertybėms

Mūsų gamybos pajėgumai - 200 000 m2 parketlenčių per metus, tačiau mūsų esminis siekis yra būti ne didžiausiems, bet gaminti ilgaamžes, kokybiškas grindis iš šeimos į šeimą. 

Suprantame, kad jūsų namai yra jūsų šeimos oazė, todėl dedame visas pastangas, kad mūsų kurtos grindys ne tik atspindėtų jūsų individualumą, bet ir kurtų jaukią, šiltą aplinką jūsų šeimai. Mūsų patyręs kolektyvas su malonumu padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą, kuris atitiks jūsų poreikius ir suteiks ilgalaikį džiaugsmą kartu su jūsų artimaisiais. 

Leiskite mums padėti jums realizuoti jūsų svajones apie nuostabias ąžuolo grindis, kurios taps jūsų namų pagrindu ir paliks neišdildomą įspūdį visoms ateinančioms kartoms.

Misija

Kad mūsų klientą pasiektų tik kokybiškos ąžuolinės grindys. Geri kliento atsiliepimai - tai mūsų didžiausia vertybė.

Vizija

Tapti vienu iš lyderiaujančiu ąžuolinių grindų gamintoju ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
Mūsų pagrindinis tikslas - padėti klientui išsirinkti savo svajonių grindis.