Rūšys

pexels-max-rahubovskiy-6480209-0da149a837184ab0dc2ed2c826e2f774.jpg

Ąžuolinės grindys yra plačiai naudojamos dėl savo unikalių savybių. Tokio tipo grindys yra vienas kokybiškiausių pasirinkimų namams, biurui ar komercinio tipo patalpoms. Ąžuolinės lentos pasižymi tvirta struktūra, todėl yra ilgaamžės. Šios grindys yra laikomos vertingomis ne tik dėl patvarumo, bet ir išskirtinio, nesenstančio dizaino. Ąžuolinės grindys padeda kurti estetišką bei stilingą interjerą, suteikiant jam daugiau šilumos, jaukumo ir natūralumo. 

Ąžuolinių lentų pasirinkimas yra itin platus, todėl galėsite pasirinkti labiausiai atitinkančias jūsų poreikius bei norimą dizainą. Tinkamai pasirinktos grindys turės įtakos bendram interjero įvaizdžiui, todėl renkantis verta apgalvoti skirtingus aspektus. Patartina atsižvelgti į norimą raštą, atspalvį, reikiamus matmenis, apdirbimo bei apdailos būdą ir rūšį. ,,Staki“ asortimente galite rinktis iš skirtingų ąžuolinių lentų rūšių: Select, Natur, Nature, Rustic A bei Rustic B. Tikimės, jog ,,Staki“ atrasite savo svajonių grindis, kurios jus džiugins ir tarnaus ne vienerius metus.

Select

Select yra išskirtinė, ąžuolinių lentų rūšis, kuri savyje neturi šakotumo, todėl priklausomai nuo pasirinkto atspalvio, gali padėti pabrėžti interjero privalumus, atskleisti tekstūras. Select rūšį sudaro aukščiausios rūšies ąžuolo lentos, kurios jūsų namams neabejotinai suteiks daugiau estetikos bei vientisumo, o aukšta gaminio kokybė padės kurti prabangos įspūdį. Tokio tipo ąžuolinės grindys ypatingai tiks svetainės bei miegamojo interjere. Select ąžuolinės grindys ne tik atrodys stilingai, bet ir taps tikru elegancijos akcentu jūsų namuose.

Natur

Natur ąžuolinis parketas pasižymi mažomis, smulkutėmis šakelėmis bei elegantišku dizainu. Šiai ąžuolinių lentų rūšiai yra būdingas spalvinis tolygumas, kuris padės pabrėžti svarbiausius namų dizaino elementus. Natur rūšies grindys itin patraukliai atrodo pasirinkus tiek šviesesnius, tiek tamsesnius atspalvius, todėl galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį jūsų namų interjerui. Dėl universalumo, šio tipo ąžuolinės grindys gali būti pritaikytos įvairaus pobūdžio interjere. 

Nature (Mix Natur+Rustic A)

Nature (Mix Natur + Rustic A) ąžuolinių lentų rūšiai būdingas šiek tiek didesnis šakotumas, tokiu būdu suteikiant grindims išskirtinumo, tačiau išlaikant natūralų medienos atspalvį bei dizainą. Šios rūšies ąžuolinės lentos yra puikus pasirinkimas, norintiems savo namuose subtilią prabangą derinti kartu su natūralumu. Nature (Mix Natur + Rustic A) ąžuolinės lentos gali būti pritaikytos tiek biure, tiek įvairiose namų erdvėse: miegamajame, svetainėje, svečių ar darbo kambaryje. Tai yra ne tik stilinga interjero detalė, bet ir gera investicija į ilgalaikį sprendimą.

Rustic A

Rustic A ąžuolinės lentos, dar vadinamos išraiškingu ąžuolu, atspindi nesenstančios klasikos stilių. Šiai ąžuolinių lentų rūšiai yra būdinga šakota medienos tekstūra, matomi ryškesni medžio struktūros pokyčiai. Tokio tipo ąžuolinės grindys pasižymi aukšta kokybe bei išskirtiniu dizainu. Gamtos motyvai interjere yra gana dažnas pasirinkimas, tad su Rustic A ąžuolinėmis lentomis galėsite pasiekti norimo rezultato. Rustic A ąžuolinės lentos labiausiai tiks tiems, kurie vertina natūralumą ir nori ryškesnio bei įdomesnio akcento savo namų interjere. 

Rustic B

Rustic B ąžuolinės lentos, dar vadinamos charakteringu ąžuolu, pasižymi klasikiniu stiliumi. Šios rūšies ąžuolinėms lentoms yra būdingas neribotas šakų kiekis. Rustic B iš kitų ąžuolinių lentų rūšių išsiskiria žymesniais struktūros pokyčiais, ryškesniu raštu bei spalvinėmis variacijomis. Būtent šie požymiai suteikia medienai natūralaus gyvumo ir išskirtinumo. Tokio stiliaus grindys yra tinkamas pasirinkimas klasikinio interjero mėgėjams. Rustic B ąžuolinės lentos ypatingai tiks svetainėje, valgomajame bei kitose didesnėse erdvėse.